Małe kroki, wielkie cele

Zacznij stawiać je już dziś!
Get Started
Pomogliśmy 50 000 osób zacząć zdrowe życie.

Światowy Dzień Zdrowia

Co roku 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Jego celem jest zwrócenie uwagi na najbardziej istotne problemy w obszarze zdrowia publicznego 
na świecie. Hasło tegorocznych obchodów to: 
Nasza planeta, nasze zdrowie.

Pamiętajmy, że nasze zdrowie zależy od wielu czynników - zdrowia mentalnego, odpowiedniej ilości i higieny snu, zbilansowanego odżywiania i aktywności fizycznej. 
W Wellbeing wierzymy, że dbanie o te wszystkie filary mogą zmienić nasze zdrowie na lepsze!

Dzień Mamy

Dzień Mamy, to bardzo wyjątkowe święto, podczas którego doceniamy wszystkie Mamy za podarowane wsparcie w trudnych chwilach, troskę i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. 

Wellbeing Polska w tym szczególnym dla Mam dniu chce podarować Wam wyraz szacunku i wdzięczności za trud włożony w wychowywanie dzieci.
Dołącz do programu Wellbeing!
Z nami poprawisz swoje zdrowie i sprawność fizyczną! Zostaw nam swoje dane, 
aby dołączyć do programu Wellbeing i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.
Dołącz do klubu zdrowia na Whatsapp
Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
W grudniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Przygotowaliśmy dla Was krótkie wideo naszej psycholożki Jessiki Kmieć, która odpowiada na pytanie jak wspierać i dbać o dobrostan tych osób.
Zobacz wideo

Dołącz do klubu zdrowia na Whatsapp

Dołącz

Instrukcja obsługi aplikacji CISCO Webex Meetings

Zobacz

Webinar miesiąca

Dowiedz się więcej o kluczowych obszarach zdrowia.
Więcej

Wydarzenia tygodnia

Unikatowa wiedza przekazywana przez specjalistów.
Więcej

Telemedycyna

Otrzymaj poradę od specjalistów bez wychodzenia z domu.
Umów się

Klub zdrowia

Znajdziesz tu artykuły, infografiki i wideo z wiedzą od najlepszych ekspertów.
Czytaj więcej
Dzisiaj

Wydarzenia – ostatnio zakończone

WEBINAR Wellbeing finansowy z Agnieszką Lisowską

W tym miesiącu na webinarze dowiesz się, czym jest dobrostan finansowy i jak go osiągnąć. Otrzymasz praktyczną wiedzę dotyczącą dbania o bezpieczeństwo finansowe. Specjalistka opowie także o tym, jak stres […]

Rozmowy o zdrowiu: Odżywianie XXI wieku - Justyna Szczerba

Odżywianie XXI wieku - od poprawy zdrowia, wpływu na sylwetkę, energię, do leczenia chorób. Chcesz zapobiegać chorobom dzięki wprowadzeniu do swojej diety kilku zmian? Walczysz z chorobą dietozależną? Justyna Szczerba, dietetyk […]

Telemedycyna

Skonsultuj się on-line ze specjalistą i otrzymaj pomoc. Możesz wybrać spośród: psychologa, dietetyka, fizjoterapeuty i trenera personalnego. Na 20-minutowych konsultacjach, specjalista zada Ci kilka pytań, aby szybko zidentyfikować Twój główny problem, a następnie udzieli Ci kilku kluczowych porad, które pomogą go rozwiązać.

O mnie

Anita Bednarska

Psycholog
Zapisz się

O mnie

Klaudia Markowska

Parenting
Zapisz się

O mnie

Rafał Piętak

Fizjoterapeuta
Zapisz się

O mnie

Maja Gromadzka

Dietetyk
Zapisz się

Wydarzenia na żywo

Wydarzenia na żywo to cotygodniowe spotkania, na których będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej na temat swojego zdrowia i ciała. Dowiesz się, jak w prosty sposób zadbać o swój organizm poprzez ćwiczenia fizyczne, jak odnaleźć równowagę ciała, ducha i umysłu oraz jak poprawić swoją efektywność biznesową.

Webinar miesiąca:

o mnie

Agnieszka Lisowska

Wellbeing finansowy

Weź udział w webinarze i naucz się budować zdrowe nawyki.
🗓 16.02.2023 13:30-14:30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

Webinar miesiąca:

o mnie

Radosław Kruczek

Zdrowie podczas pracy hybrydowej 
- jak skutecznie budować nawyki?

Weź udział w webinarze i naucz się budować zdrowe nawyki!
🗓  7.04.2022 13.30-14.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

Webinar:

o mnie

Olga Kamińska

Jak dawać wsparcie i zadbać o zdrowie mentalne w obliczu kryzysu u naszych sąsiadów w Ukrainie?

🗓  2.03.2022 14.00-15.00
Dołącz+ Dodaj do kalendarza
Mateusz Banaszkiewicz
Psycholog zdrowia
Wykładowca i organizator warsztatów dla firm w ramach programów poprawy dobrostanu pracowników. Członek Zespołu Pomocy Poszkodowanym (ZPP), stanowiącego część struktur kryzysowych Polskich Linii Lotniczych. Specjalista w obszarze radzenia sobie ze stresem, efektywnej komunikacji opartej na szacunku, profilaktyki Zespołu Wypalenia Zawodowego, asertywności, poprawy jakości snu i pokrewnych obszarach wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne. Doświadczony w profilaktyce Zespołu Wypalenia Zawodowego oraz posiadacz certyfikatów "Mindfulness" i "Compassionate Mind Training Polska". Mówca ponad 100 wystąpień publicznych dotyczących szeroko pojętnej tematyki mindfulness, zarządzania stresem oraz poprawie zachowań zdrowotnych.
Olga Kamińska
Doktor z zakresu neuropsychologii
Doktor z zakresu neuropsychologii, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS. W przeszłości stażystka w wielu prestiżowych ośrodkach badawczych w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Uczestniczka szkolenia
trenerów dla par w Instytucie Gottmana, jednego z najbardziej wpływowych ośrodków badawczych w zakresie relacji romantycznych na świecie. Posiadaczka licznych
publikacji naukowych w najlepszych branżowych periodykach. Działaczka w dziedzinie popularyzacji naukowej, między innymi w książce, podcastach, jak również w formie wykładów. Prelegentka na ponad 50 wystąpieniach dotyczących miłości, związków, samorozwoju i relacji z innymi.
Mikołaj Centrowski 
Psycholog sportu
Nieustanny uczeń w trzech obszarach życia: ciała, ducha i umysłu. To droga kompleksowej pracy nad sobą. Pasjonat pracy z ludźmi, ukierunkowany na osiąganie wielowymiarowej równowagi we wszystkich aspektach ludzkiego życia w/g filozofii Kalos Kagathos (tzw. Open balance). Organizator i uczestnik zakończonej sukcesem wyprawy na szczyt Mont Blanc.
Justyna Szczerba
Dietetyk
Dietetyk kliniczny, wellbeing manager i autorka artykułów popularno-naukowych w czasopismach branżowych. Specjalizuje się w dietoterapii osób dorosłych z zaburzeniami metabolicznymi oraz redukcją masy ciała. W gabinecie dietetycznym wykorzystuje metodę małych kroków łącząc dietetykę konwencjonalną z psychodietetyką. Jako wellbeing manager prowadzi projekty poprawiające jakość życia w międzynarodowych firmach m.in. Orange, Ferrero, Alcon w zespołach biurowych, handlowych i produkcyjnych.
Maria Kruczek
Coach
Właścicielka firmy Projekt Mentor z certyfikatem MBA. Od ponad 15 lat działaczka w świecie biznesu oraz mentoringu biznesowego i osobistego. Doradczyni prowadzenia firm, a zarazem czuła mama i opiekunka zdrowia. Promotorka kobiecej przedsiębiorczości i samorealizacji. Wierna pomocniczka w odnalezieniu równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym. Mówczyni na ponad 50 wystąpieniach publicznych dotyczących m.in. rozwoju kobiet, komunikacji, zarządzania budżetem rodzinnym. Autorka bestsellera z Anną Starmach „Lekkość”.
Kinga Brzuchacz
Instruktorka jogi
Absolwentka programu Warsaw Dance Department. Szkoliła się m.in. w takich technikach jak taniec współczesny, improwizacja, tai-chi, joga, release technique. Ukończyła Vinyasa Yoga 200h Teacher Training (RYT-200), dzięki czemu zdobyła międzynarodowe uprawnienia do nauczania w stylu Vinyasa.

Obecnie prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w Warszawie. Najbardziej ceni sobie możliwość spotkania z drugim człowiekiem i dzieleniem się swoją wiedzą i pasją z innymi.
Arkadiusz Ptaszkowski
Fizjoterapeuta
Pomysłodawca licznych szkoleń i nowatorskiej metody związanej z budową zdrowych nawyków. Od 7 lat coach zdrowia, a zarazem reprezentant Polski w biegach narciarskich oraz szkoleniowiec branży wellness. Uczestnik w ekstremalnych zawodach i maratonach. Dodatkowo menedżer 3 klubów zdrowia.
Katarzyna Szyguła
Mentor biznesowy
Menedżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z zespołami sprzedażowymi. Z sukcesami pracowała jako dyrektor dla największych korporacji międzynarodowych i polskich w branży ubezpieczeniowej. Obecnie przedsiębiorca, trener, coach i mentor biznesowy.Specjalizuje się w realizacji szkoleń rozwijających kompetencje osobiste niezbędne w kierowaniu zespołem, negocjacjach, sprzedaży.Projektuje szkolenia w zakresie efektywnej komunikacji wpływającej na kulturę organizacji, rozwiązywanie konfliktów, wprowadzenie trwałych zamian i realizację celów. Prywatnie: maratończyk amator, żeglarz, plastyk.

Igor Bokun
Trener mentalny
Prezes spółki giełdowej z ponad 10 letnim doświadczeniem. Igor posiada unikalne połączenie doświadczeń z zakresu biznesu, wiedzy o umyśle oraz zrównoważonego rolnictwa. Po odbyciu
stażu w laboratorium w Cambridge, Igor założył technologiczny start-up Wind Mobile osiągając sukces na polskim i zagranicznym rynku operatorów mobilnych.
Wspiera firmy w budowaniu dobrostanu mentalnego. Trener medytacji, autor dziesiątek artykułów popularnonaukowych. Dostosowuje wiedzę Wschodu do wymagań nowoczesnych organizacji. Mówca ponad 100 wystąpień publicznych o zdrowiu i dobrostanie mentalnym, w tym m.in. dla ORANGE.

Kamil Karpowicz
Lekarz onkolog
Onkolog w Szpitalu Uniwersyteckim Sahlgrenska jako specjalista onkologii precyzujący swój obszar działania wokół chorych na raka płuca, głowy i szyi oraz górnego odcinka przewodu pokarmowego. Swoje doświadczenie kliniczne wspiera licznymi szkoleniami i konferencjami zagranicznymi. O nowych metodach terapii nowotworów uczył się m.in w trakcie zagranicznych szkoleń w Danii, Niemczech, Hiszpanii czy Izraelu. W pracy zawodowej i naukowej koncentruje się głównie na systemowym leczeniu radykalnym chorych na raka płuca oraz nowych zastosowaniach immunoterapii oraz leczenia celowanego. Prywatnie daje się poznać jako miłośnik psów, Eurowizji oraz podróży po europejskich stolicach. Prowadzi na Facebooku stronę "Onkolog bez granic", gdzie na podstawie aktualnych danych naukowych stara się obalać mity dotyczące leczenia onkologicznego.
Ada Zagórska
Psycholog
sportu
Psycholog sportu klasy mistrzowskiej. Psycholog, terapeuta traumy w ujęciu SE i NARM. Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej. Przez wiele lat Adiunkt w Zakładzie Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Psycholog sportu współpracujący z Akademią Piłkarską Legii Warszawa i Polskim Związkiem Piłki Siatkowej Plażowej. Autorka wielu publikacji naukowych dotyczących poczucia własnej skuteczności, radzenia sobie ze stresem, zachowań zdrowotnych.
Zuzanna Mazurek
Ekologia
Absolwentka kierunku „Entrepreneurship and Innovation” na Uniwersytecie w Amsterdamie. Uczestniczyła w programach kształtujących kompetencje liderów zrównoważonego rozwoju: Shapers of the Future (2018) i Future Food Ventures Summer School (2020).
Pracuje w start-upie z branży opakowaniowej. Zajmuje się Product Managementem i jest nieoficjalnym ambasadorem zrównoważonego rozwoju w firmie. Nazywa siebie Eko Zmieniaczem i z wielką dumą na każdym spotkaniu biznesowym dorzuca kilka zdań o wpływie danego projektu na gospodarkę leśną, emisję CO2 czy zrównoważony rozwój.
Poza pracą etatową prowadzi wiele szkoleń i warsztatów.

o mnie

Zuzanna Mazurek

Ekologia

Weź udział w 30-minutowym spotkaniu i dowiedz się, jak zadbać o zdrowie, swój portfel oraz naszą planetę.
🗓 Wtorek 8/02/2022
15.30-16.00
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Katarzyna Kolada

Przerwa dla ciała

Zadbaj o swoje zdrowie i zrób krótki trening w pracy. Przerwa dla ciała to połączenie 15 minutowej sesja ćwiczeń z 5 minutowym panelem edukacyjnym w formie Q&A. 
🗓  Wtorki 12.00-12.20
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Bogusław Tołwiński

Równowaga w życiu

Weź udział w 30 minutowym spotkaniu i dowiedz się jak odnaleźć równowagę ciała, ducha i umysłu.
🗓  Wtorek 1/02/22   13.30-14.00
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Piotr Serwin

Wellbeing finansowy

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Na spotkaniu z Mateuszem Banaszkiewiczem poznasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów.
🗓  Wtorek 18/01/22
15.00-15.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Katarzyna Szyguła

Lider w życiu prywatnym

Świadomie pokieruj swoim samorozwojem. Lider w życiu prywatnym to seria spotkań, na których dowiesz się, jak osiągnąć wysoki poziom osobistego sukcesu. 
🗓  Środa 12/01/22 
12.00-12.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Justyna Szczerba

Odżywianie XXI wieku

Weź udział w spotkaniu Justyny Szczerby i  dowiedz się, jak zbudować zdrowe nawyki żywieniowe.
🗓  Środa 26/01/22
 12.00-12.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Kinga Brzuchacz

Joga, relaksacja, medytacja

Weź udział w 20 minutowej sesji jogi, rozładuj napięcie oraz uspokój gonitwę myśli.
🗓  Czwartki 12.00-12.20
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Adriana Zagórska

Wsparcie dobrostanu

Weź udział w zajęciach i dowiedz się, jak w prosty sposób zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.
🗓  Piątek 28/01/22
 13.30-14.00
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Mateusz Banaszkiewicz

Zdrowie mentalne

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Na spotkaniu z Mateuszem Banaszkiewiczem poznasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów.
🗓  Piątek 14/01/22
16.00-16.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mniO mnie

o mnie

Katarzyna Szyguła

Lider w życiu prywatnym

Weź udział w zajęciach i dowiedz się jak osiągnąć wysoki poziom osobistego sukcesu i świadomie kierować jego dalszym rozwojem.
🗓  Środy 11.00-11.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Maria Kruczek

Balans kobiet

Jeśli chcesz podwyższyć pewność siebie, wyjść poza schematy blokujące Cię przy podejmowaniu działań oraz osiągnąć sukces zawodowy i prywatny te zajęcia są dla Ciebie! 
🗓  Czwartek 3/01/22   13.00-13.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Igor Bokun

Medytacja

Weź głęboki oddech i skup się na tym co "tu i teraz". Dzięki zajęciom z Igorem Bokunem nauczysz się żyć bardziej świadomie.
🗓 Piątek 11/02/22
15.00-15.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

Rozmowy o zdrowiu

o nas

Katarzyna Szyguła, Mateusz Banaszkiewicz, Justyna Szczerba, Igor Bogun

Rozmowy o zdrowiu

Weź udział w 30 minutowym spotkaniu i dowiedz się jak odnaleźć równowagę ciała, ducha i umysłu.
🗓  Środa 12.00-12.30
lub
🗓  Piątek 16.00-16.30
Dołącz

o mnie

Piotr Serwin

Wellbeing finansowy

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Na spotkaniu z Mateuszem Banaszkiewiczem poznasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów.
🗓  Wtorek 18/02/22
15.00-15.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Adriana Zagórska

Wsparcie dobrostanu

Weź udział w zajęciach i dowiedz się, jak w prosty sposób zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.
🗓  Środa 23/02/22
 12.00-12.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Mateusz Banaszkiewicz

Zdrowie mentalne

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Na spotkaniu z Mateuszem Banaszkiewiczem poznasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów.
🗓  Czwartek 24/02/22
13.00-13.30
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Justyna Szczerba

Odżywianie XXI wieku

Weź udział w spotkaniu Justyny Szczerby i  dowiedz się, jak zbudować zdrowe nawyki żywieniowe.
🗓  Piątek 25/02/22
 13.30-14.00
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Katarzyna Szyguła

Lider w życiu prywatnym

Weź udział w zajęciach i dowiedz się jak osiągnąć wysoki poziom osobistego sukcesu i świadomie kierować jego dalszym rozwojem.
🗓  Środy 11.00-11.30
Dołącz

o mnie

Bogusław Tołwiński

Równowaga w życiu

Weź udział w 30 minutowym spotkaniu i dowiedz się jak odnaleźć równowagę ciała, ducha i umysłu.
🗓 Wtorek 1/03/22 
 13.30-14.00
Dołącz

o mnie

Maria Kruczek

Balans kobiet

Jeśli chcesz podwyższyć pewność siebie, wyjść poza schematy blokujące Cię przy podejmowaniu działań oraz osiągnąć sukces zawodowy i prywatny te zajęcia są dla Ciebie! 
🗓  Czwartek 3/02/22 
13.00-13.30
Dołącz

o mnie

Zuzanna Mazurek

Ekologia

Weź udział w 30-minutowym spotkaniu i dowiedz się, jak zadbać o zdrowie, swój portfel oraz naszą planetę.
🗓  Wtorek 8/03/2022 
15.30-16.00
Dołącz

o mnie

Katarzyna Szyguła

Lider w życiu prywatnym

Świadomie pokieruj swoim samorozwojem. Lider w życiu prywatnym to seria spotkań, na których dowiesz się, jak osiągnąć wysoki poziom osobistego sukcesu. 
🗓  Środa 9/03/22 
12.00-12.30
Dołącz

o mnie

Igor Bokun

Medytacja

Weź głęboki oddech i skup się na tym co "tu i teraz". Dzięki zajęciom z Igorem Bokunem nauczysz się żyć bardziej świadomie.
🗓  Piątek 11/03/22
 15.00-15.30
Dołącz

Rozmowy o zdrowiu

Wtorek

o mnie

Mikołaj Centkowski

Odporność psychiczna

Dowiedz się więcej


07/02/2023
14:00 - 14:30
Dołącz

o mnie

Zuzanna Mazurek

Ekologia

Dowiedz się więcej

23/08/2022
15:30 - 16:00
Dołącz

o mnie

Michał Lachowicz

Holistyczne podejście do zdrowia

Dowiedz się więcej

21/02/2023
13:30-14:00
Dołącz

o mnie

Olga Kamińska

          Emocje          

Dowiedz się więcej

28/02/2023
15:00- 15:30
Dołącz

Środa

o mnie

Katarzyna Szyguła

Lider w życiu prywatnym

Dowiedz się więcej


01/02/2023
12:00 - 12:30
Dołącz

o mnie

Justyna Szczerba

Odżywianie XXI wieku

Dowiedz się więcej

15/02/2023
12:00 - 12:30
Dołącz

o mnie

Joanna Karpeta

Profilaktyka wypalenia zawodowego


Dowiedz się więcej

08/02/2023
12:00 - 12:30
Dołącz

o mnie

Agnieszka Lisowska

Kobieta i finanse


Dowiedz się więcej

22/02/2023
13:00 - 13:30
Dołącz

Czwartek

o mnie

Ewelina Jasik

Coaching holistyczny

Dowiedz się więcej

23/02/2023
13:00 - 13:30
Dołącz

o mnie

Mateusz Banaszkiewicz

Zdrowie mentalne

Dowiedz się więcej

02/02/2023
13:00 - 13:30
Dołącz

Piątek

o mnie

Kamil Karpowicz

Profilaktyka nowotworów

Dowiedz się więcej

03/02/2023
12:10 - 12:40
Dołącz

o mnie

Igor Bokun

Medytacja

Dowiedz się więcej

17/02/2023
15:00 - 15:30
Dołącz

o mnie

Adriana Zagórska

Wsparcie dobrostanu

Dowiedz się więcej

12/08/2022
13:30 - 14:00
Dołącz

o mnie

Ewa Hartman

Zdrowie mózgu

Dowiedz się więcej

24/02/2023
15:00 - 15:30
Dołącz

Zadbaj o ciało

o mnie

Katarzyna 

Przerwa dla ciała

Zadbaj o swoje zdrowie i zrób krótki trening w pracy. Przerwa dla ciała to połączenie 15 minutowej sesja ćwiczeń z 5 minutowym panelem edukacyjnym w formie Q&A. 
🗓  Wtorki 12.00-12.20
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Arkadiusz Ptaszkowski

Przerwa dla ciała

Zadbaj o swoje zdrowie i zrób krótki trening w pracy. Przerwa dla ciała to połączenie 15 minutowej sesja ćwiczeń z 5 minutowym panelem edukacyjnym w formie Q&A. 
🗓  Wtorek, 12.04 12.00-12.20
Dołącz+ Dodaj do kalendarza

o mnie

Kinga

Joga, relaksacja, medytacja

Weź udział w 20 minutowej sesji jogi, rozładuj napięcie oraz uspokój gonitwę myśli.
🗓  Czwartki 12.00-12.20
Dołącz+ Dodaj do kalendarza
W razie problemów zapoznaj się z instrukcją aplikacji Webex
Masz problem z dołączeniem do zajęć? Link nie działa?
Napisz do mnie!

Maja

zespol@wellbeingpolska.pl

Klub zdrowia

Klub zdrowia to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią swoje zdrowie. Znajdziesz tu artykuły, infografiki i krótkie wideo z wiedzą od najlepszych ekspertów.
16 marca, 2023
Jak zbilansować samodzielnie zdrowy posiłek i opanować apetyt?

Pojęcie zdrowego posiłku dla każdej osoby może mieć inne znaczenie. Wynika to często z indywidualnych potrzeb każdego organizmu np. dietoterapia w celu obniżenia poziomu cukru lub cholesterolu albo eliminacja konkretnej […]

27 lutego, 2023
Efektywna regeneracja [Infografika]

Health Nation

Twój osobisty coach zdrowia

Zadbaj o swoje zdrowie i pobierz aplikację Health Nation.
Aplikacja, dzięki której możesz skontaktować z wybrany specjalistą 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 2 godzin. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my w ciągu 48 godzin wyślemy Ci dostęp do aplikacji.

Audyt zdrowia

Upewnij się, że prowadzisz zdrowy tryb życia.
Odpowiedz na pytania i dowiedz się więcej o sobie.

Grupy zdrowia

Dołącz do Grupy Zdrowia na aplikacji Whatsapp i wraz z innymi twórz nowe, zdrowe nawyki.

Czym są Grupy Zdrowia?
Grupy Zdrowia to grupy prowadzone przez specjalistów, którzy udostępniają na nich dawki wiedzy oraz regularnie odpowiadają na pytania członków.
Dołącz do grupy

Zdrowie pod ręką!

Zeskanuj kod QR swoim smartfonem i uzyskaj jeszcze więcej wiedzy!